• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

• 5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, czyli obchodzone corocznie święto wolontariuszy i organizacji, które zajmują się wolontariatem na całym świecie. Tego dnia dla naszych wolontariuszy czekała miła, słodka niespodzianka, która była podziękowaniem za pomoc. Koordynator wolontariatu wspólnie z wolontariuszami omawiał kolejne inicjatywy, które będą obecne w miesiącu grudniu.

Paczuszka Dla Maluszka to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek, i my już od dzisiaj rownież zachęcamy do włączenia się w pomoc. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka, która już zawisła na naszej szkolnej choince. Przy każdym otrzymanym darze pomocowym będą bombki przybywały, pomóżmy zapełnić naszą choinkę przynosząc potrzebne artykuły do gabinetu pedagoga min.: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła. W Twoim imieniu ofiarujemy ją potrzebującym dzieciom.

Pedagog:Magdalena Janczak