• Rok szkolny 2023/2024

• 11.2023 r.
              • #druk3D #LaboratoriaPrzyszłości

W nowym roku szkolnym postaraliśmy się połączyć różne sprzęty, technologie, możliwości, aby wycisnąć ze szkolnych zasobów jak najwięcej z korzyścią dla uczniów.

Utworzyliśmy modele 3D przedmiotów do rzutowania prostokątnego na lekcjach techniki
                w kl. V. Wydrukowane modele stały się świetną pomocą edukacyjną na lekcji usprawniają uczniom obserwacje poszczególnych widoków w rzutach prostokątnych.

Z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia wydrukowane zostały modele kości do gry, które pomagają utrwalać tabliczkę zarówno w czasie lekcji jak i obchodów dnia tabliczki poprzez zabawę.

Z początkiem roku szkolnego przygotowaliśmy breloczki do kluczy od szafek uczniowskich, które pomagają rozpoznanie właścicieli zagubionych kluczy.

Roboty Photon i tablety wspierały nasze zajęcia zorganizowane w ramach CodeWeek Światowego Tygodnia Programowania na poszczególnych przedmiotach: technika, informatyka, zajęcia z wychowawcą, edukacji wczesnoszkolne, plastyce.

Doposażenie kuchni w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości w dalszym ciągu zapewnia nam kulinarne szaleństwa smaków na zajęciach techniki i zajęciach z wychowawcą
                w kl. V powstają gofry, desery, lemoniady, soki, ciasta.

Sprzęty do nagłośnienia i panele akustyczne uświetniają nasze szkolne przedstawienia
                m.in. z okazji Uroczystego Rozpoczęcia Roku Szkolnego, Dnia Edukacji Narodowej, Narodowego Dnia Niepodległości.

Uczniowie  kształtują swoje postawy świadomego obywatela wzmacniają właściwe zachowania. Podczas zajęć posługują się różnorodnym sprzętem i urządzeniami w sposób bezpieczny i zgodny z jego zastosowaniem, uczą się współpracy,  samoobsługi i komunikacji
                w grupie. Rozwijają swoje zainteresowania i talent kulinarny, artystyczny i informatyczny.

• 1.2024 r.
            • 4.20234 r.