XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
Konkurs „Nigdy więcej wojny.”
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów kl. VI – VIII do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Nigdy więcej wojny.”
Wydarzenie zostało objęte Honorowymi Patronatami; Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie.
- ORGANIZATOR
Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego” w Warszawie, ul. Małcużyńskiego 4.
Dyrektor Szkoły: Elżbieta Rutkowska
Koordynator konkursu: Wioletta Kwapisz
- CELE KONKURSU
- Promowanie idei wolności oraz suwerenności narodów i państw.
- Pogłębienie wiedzy historycznej uczniów na temat wydarzeń mających wpływ na kształtowanie losów naszej Ojczyzny.
- Pielęgnowanie i utrwalanie wartości patriotycznych oraz szacunku dla osiągnięć Polski Niepodległej.
- Promowanie wśród uczniów poszukiwania różnych źródeł informacji o dziejach Polski oraz własnego regionu, miasta, powiatu.
- Motywowanie uczniów do rozwijania pasji historycznych i artystycznych.
- Kształtowanie wrażliwości estetycznej.
- Wzbogacenie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
- Umożliwienie prezentacji uzdolnień.
- ZAKRES TERYTORIALNY I UCZESTNICY
- Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych publicznych i niepublicznych, o których mowa w art. 14 ustawy Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1082).
- Warunkiem udziału w Konkursie jest podpisanie przez rodzica / opiekuna prawnego dziecka biorącego w nim udział „Karty zgłoszenia/Oświadczenia” stanowiącego załącznik Nr 1
do niniejszego Regulaminu i złożenie go wraz z pracą plastyczną. - Konkurs zostanie przeprowadzony w jednej kategorii wiekowej:
- uczniowie klas VI-VIII.
- PRACA KONKURSOWA
- Tematem Konkursu jest twórcza interpretacja hasła: „Nigdy więcej wojny”. Uczestnicy powinni zaprezentować dowolne wydarzenie, postać, symbol lub miejsce, które miało istotny wpływ na kształtowanie losów naszej Ojczyzny w formie pracy plastycznej.
- W konkursie mogą brać udział wyłącznie prace do tej pory niepublikowane i nienagradzane.
- Każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę wykonaną indywidualnie, organizator nie przyjmuje prac zbiorowych.
- Technika prac plastycznych: dowolna praca płaska np. rysunek, praca malarska, wykonana ołówkiem, węglem, wyklejanka i inne (z wyjątkiem prac z materiałów sypkich, grafiki komputerowej).
- Format prac plastycznych: A3
- Do pracy na odwrocie należy załączyć „metryczkę pracy” - Załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu.
- Metryczka powinna być wypełniona czytelnie, zawierać tytuł pracy oraz informację, jakiego okresu, postaci czy wydarzenia ona dotyczy.
- Praca musi być wykonana estetycznie, nie może być zniszczona oraz powinna zostać odpowiednio zabezpieczona na czas transportu.
- W przypadku wysłania prac przesyłką kurierską lub pocztową na opakowaniu powinny się znaleźć dopiski: Praca na konkurs „Nigdy więcej wojny”.
- Złożenie pracy jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulaminu Konkursu.
- Wszystkie prace dostarczone na Konkurs stają się własnością Organizatora.
- TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC
Prace należy złożyć lub nadesłać do dnia 14.03.2025 roku (nie liczy się data stempla pocztowego)
na adres:
Konkurs plastyczny
Konkurs fotograficzny "Wokół nas- ludzie, miejsca,sytuacje" 2022/23
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym " Wokół nas- ludzie, miejsca, sytuacje" .Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o lokalnym życiu społecznym, wzmacnianie patriotyzmu regionalnego oraz popularyzacja walorów kulturowych województwa zachodniopomorskiego.
„Historie z sieci wzięte” – konkurs OSE dla uczniów
Wszystkich uczniów ze szkół podłączonych do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Historie z sieci wzięte”. Dobierzcie się w zespoły, przygotujcie kreatywną pracę i… wygrajcie! Do dzieła!
Kilka zasad
Na początek kilka słów o zasadach konkursu. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1–3, 4–6, 7–8 szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. Dla każdego etapu edukacyjnego mamy inne zadanie.
Kolejna sprawa – jak wziąć udział w konkursie? W pierwszym kroku stwórzcie zespół liczący maksymalnie cztery osoby oraz wybierzcie nauczyciela, który zgłosi drużynę do konkursu i będzie dla Was wsparciem. Następnie przeczytajcie zadanie konkursowe, przypisane do właściwej kategorii wiekowej.
O co dokładnie chodzi? Wyobraźcie sobie, że dobrze Wam znani bohaterowie szkolnych lektur muszą się zmierzyć z cyberzagrożeniami. Brzydkie Kaczątko, Dedal i Ikar, Alina i Balladyna oraz Romeo i Julia potrzebują wsparcia w cyfrowym świecie. Spróbujcie określić problem, z którym muszą się zmierzyć, a następnie podpowiedzcie im, jak mogą zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. A to wszystko w formie komiksu lub innej pracy plastycznej w formacie A4. Wybór techniki należy do Was.
Nie macie pomysłu? Nie szkodzi! Wiedzę na temat bezpiecznych zachowań online i inspiracje znajdziecie na platformie e-learningowej OSE IT Szkoła. Koniecznie zajrzyjcie do kursów z kategorii „Cyberbezpieczeństwo” i publikacji poświęconych problemowemu użytkowaniu internetu. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie na: https://www.konkurs-ose.edu.pl.
XXI Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Biennale Sztuki
Temat: CZŁOWIEK, ŚWIAT, PRZYRODA
CEL KONKURSU
-
Organizatorzy konkursu niezmiennie od 21 lat pragną zachęcić dzieci i młodzież do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy, zwrócić uwagę na piękno i delikatność przyrody.
-
Możliwość zaprezentowania prac fotograficznych dzieci i młodzieży oraz konfrontacje z innymi uczestnikami biennale.
Konkurs będzie rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria od 7 do 15 lat
II kategoria od 16 do 21 lat
Więcej informacji w załączniku regulamin_2022.pdf
-
MOJE BEZPIECZNE FERIE NA DRODZE 2022 - KONKURS WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W SZCZECINIE
MOJE BEZPIECZNE FERIE NA DRODZE 2022 - KONKURS WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W SZCZECINIE
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w związku ze zbliżającymi się w naszym województwie feriami zimowymi dla uczniów w ramach przedsięwzięć profilaktycznych organizuje konkurs dla przedszkoli i uczniów klas 0 - 4 szkół podstawowych pn. "Moje bezpieczne ferie na drodze 2022".
Celem konkursu dla najmłodszych uczniów jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań na drodze w trakcie ferii oraz zainteresowanie uczniów tematyką zagrożeń związanych z wypoczynkiem podczas zimowej przerwy międzysemestralnej w nauce. Udział w konkursie może być świetnym dopełnieniem działań profilaktycznych realizowanych w szkołach podczas spotkań z policyjnymi profilaktykami.
Prace w formie zdjęć lub prac plastycznych wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 20 lutego br. do Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie z dopiskiem "Moje bezpieczne ferie na drodze 2022". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14 marca 2022r. Serdecznie zachęcamy przedszkolaki i najmłodszych do udziału w konkursie.
Poniżej publikujemy Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.
Regulamin_i_karta_zgloszeniowa_konkursu_pn__Moje_bezpieczne_ferie_na_drodze_2022.pdf
Konkurs pt. „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”
Ministerstwo Edukacji i Nauki, Archiwa Państwowe oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji zainaugurowali konkurs pt. „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas VI szkół podstawowych.
Cel konkursu
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów klas VI szkół podstawowych do poszukiwania informacji na temat swoich przodków i ich pochodzenia – odkrywania starych fotografii i dokumentów, słuchania wspomnień. Przedsięwzięcie będzie realizowane na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim we współpracy kuratoriów oświaty z miejscowymi Archiwami Państwowymi i dyrektorami szkół. Archiwa Państwowe będą organizować również spotkania o tematyce genealogicznej, warsztaty, pokazy czy konsultacje dla nauczycieli historii i uczniów klas VI.
Zgłoszenia
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego w aplikacji konkursowej od 18 stycznia br. do 31 marca 2022 r. Komisje konkursowe wybiorą laureatów na poziomie regionalnym, spośród których kapituła wyłoni laureatów ogólnopolskich.
Finał konkursu odbędzie się 15 maja 2022 r. w Warszawie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody.
Aplikacja „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne” i „Poradnik Młodego Genealoga”
Zachęcamy do testowania aplikacji konkursowej „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne”. Znajduje się ona na stronie. Aplikacja pozwala stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny, dodawać zdjęcia i opisy oraz gromadzić informacje potrzebne do zgłoszenia w konkursie.
Z kolei na kolejnej stronie można pobrać „Poradnik Młodego Genealoga”, który przybliża najważniejsze informacje dotyczące genealogii.
bez-korzeni-nie-zakwitniesz_konkurs_regulamin_25-stycznia.doc
III edycja konkursu pt. „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”
Zachodniopomorska Kurator Oświaty oraz Dyrektor Archiwum Państwowego w Szczecinie zapraszają do wzięcia udziału w III edycji konkursu na pracę historyczno-literacką pt. „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa zachodniopomorskiego.
Cel konkursu
Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów zachodniopomorskich szkół wiedzy historycznej, poznanie historii rodzinnej, a tym samym zainteresowanie uczniów tematyką poszukiwań genealogicznych, propagowanie wiedzy o gromadzeniu i zabezpieczaniu pamiątek przeszłości z archiwów rodzinnych, doskonalenie własnego warsztatu piśmienniczego.
Zadanie uczestników
Zadaniem uczestników będzie napisanie pracy historyczno-literackiej pt. „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”, która powinna zawierać interesujący opis pamiątki wraz z przytoczoną jej historią.
Na prace czekamy do 29 kwietnia 2022 roku.
W załączeniu zamieszczamy regulamin konkursu wraz z załącznikami.
pamiatka_rodzinna_regulamin_2022.doc
zalacznik-nr-1-karta-zgloszenia(1).doc
zalacznik-nr-2-oswiadczenie(2).docx
Konkurs Mistrz Matematyki!
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Mistrz Matematyki!
Jest on organizowany na nowym portalu edukacyjnym
Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do studentów i osób dorosłych.
Na uczestników czekają zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny!Do zmagań o tytuł Mistrza Matematyki można dołączyć TUTAJ.
Konkurs rozgrywany jest w dniach 21.01-27.03.2022 r.
Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe!
Organizatorzy podają również, ile punktów należy zgromadzić, aby zapewnić sobie otrzymanie jednej z nagród gwarantowanych.Serdecznie zapraszamy do udziału i trzymamy kciuki za zdobycie wymarzonych nagród!
https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-matematyki
Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl oraz Mathematics.live
KONKURS FOTOGRAFICZNY POD HASŁEM „Moje ferie w obiektywie
Organizatorem wojewódzkiego konkursu fotograficznego jest Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie. Konkurs zorganizowany jest w ramach akcji Bezpieczne Ferie 2022. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia przedstawiającego aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych (np. jazdy na nartach, pływania, biegania, jazdy na łyżwach etc.), a następnie przesłaniu go wraz z wypełnionymi formularzami, stanowiącymi załączniki do niniejszego Regulaminu, na adres konkurs@wsse.szczecin.pl, w terminie do dnia 28 lutego 2022r. drogą emailową.Przez uczestnika konkursu (zwanego dalej: Uczestnikiem) rozumie się dzieci
w dwóch kategoriach wiekowych: I – 5-8 lat, II – 9- 13 lat zamieszkujące na terenie województwa zachodniopomorskiego.Regulamin konkursu i niezbędne oświadczenia załączone są poniżej w linkach lub dostępne
u nauczyciela.Regulamin___Moje_ferie_w_obiektywie__.pdfzalacznik_nr_1_Formularz_zgloszeniowy(1).docx
zalacznik_nr_1_Formularz_zgloszeniowy(2).docx
Ogólnopolski Ekologiczny Konkurs Fotograficzny „Żyjmy zdrowo”
Szanowni uczniowie zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”.
Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2021.
Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:
https://ekomaika.pl/konkurs/.Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja Informacyjna EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.
Z wyrazami szacunku
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEiNChcesz wygrać atrakcyjne nagrody fotografując piękno świata przyrody?
aktualny_REGULAMIN_OGO__LNOPOLSKIEGO_KONKURSU_FOTOGRAFICZNEGO_czerwiec_2021(1).pdf
Skąd się bierze prąd – konkurs plastyczny
Z węgla? Ze słońca? Czy po prostu z gniazdka w ścianie? Jak młodzież wyobraża sobie skąd pochodzi energia elektryczna?
W przyszłym roku będziemy obchodzili 25-lecie istnienia Urzędu Regulacji Energetyki. Jedną z inicjatyw podejmowanych przez Urząd w ramach obchodów Jubileuszu jest Konkurs plastyczny Skąd się bierze prąd adresowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Na najbardziej kreatywnych młodych artystów czekają atrakcyjne nagrody.
Celem Konkursu jest promocja tematyki związanej z energią elektryczną oraz poznanie skojarzeń młodzieży związanych z szeroko pojętą energetyką. Jesteśmy ciekawi co młode pokolenie rozumie pod pojęciem „źródła energii”. Każdy z uczestników będzie mógł wykonać jedną pracę tradycyjnymi technikami plastycznymi, obrazującą jakie jest jego wyobrażanie o źródłach energii elektrycznej.
Prace należy składać do 15 października 2021 r. Zwycięzców poznamy jeszcze w tym roku. W skład Kapituły Konkursowej wchodzą przedstawiciele Organizatora oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Młodzieżowej Rady Klimatycznej, Fundacji im. Lesława A. Pagi oraz mediów.
Więcej informacji o Konkursie zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Regulacji Energetyki (ure.gov.pl) oraz w załącznikach zamieszczonych poniżej.
Liczymy na wyobraźnię i ciekawe pomysły uczestników Konkursu.
Niezbędne załączniki znajdują się w linkach poniżej:
Regulamin_konkursu_plastycznego(1).pdf
Uczniu klas 5 – 8 naucz się programować! Weź udział w Olimpiadzie Informatycznej szkół podstawowych / liceów – Bezpłatne zajęcia dla nastolatków – Początek 21 września
Naucz się programować! Weź udział w Olimpiadzie Informatycznej szkół podstawowych / liceów – Bezpłatne zajęcia dla nastolatków – Początek 21 września
We wtorek, 21 września, o 18:00 rozpoczynają się bezpłatne, zdalne zajęcia uczące programowania OD PODSTAW oraz przygotowujące do Olimpiady Informatycznej OD PODSTAW:
https://youtu.be/SfZS7r0ebGQ
Pełna informacja o zajęciach:
https://oki.org.pl/pierwsze-zajecia/
Daje to szansę na wejście w informatykę dla młodych ludzi!
Nie potrzeba żadnej wiedzy na starcie. Wystarczy chęć, pasja, ciekawość.Zajęcia są całkowicie bezpłatne – na kanale youtube:
https://youtu.be/SfZS7r0ebGQ
Pierwsze zajęcia:
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2956488821283359
Haromonogram zajęć:
https://oki.org.pl/harmonogram-zajec/Co to jest OKI?
https://youtu.be/su8Lxldt7AMI zapraszam do pierwszego quizu!
https://www.facebook.com/2247317372200511/posts/2964477683817806Piękna informatyczna przygoda przed nami!
https://youtu.be/yUh6XdlGm14?t=20
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „TĘCZA”
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” jest prowadzony przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” – Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu.
Temat XIX Edycji Konkursu to: „Piękno otaczającego nas świata”.
W roku szkolnym 2021/2022 Konkurs przeprowadzany jest w czterech kategoriach konkursowych:
„Maluch” – uczniowie I , II, i III klas szkół podstawowych,
„Młodzik” – uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych,
„Adept” – uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych,
„Żak” – uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Udział w Konkursie polega na wykonaniu indywidualnej (bez pomocy osób trzecich) pracy plastycznej. Dopuszcza się następujące formy prac indywidualnych:- rysunek (format A4 lub A3) wykonany dowolną techniką
- praca malarska (format A4 lub A3) wykonana dowolną techniką,
- wycinanka, wydzieranka, kolaż (format A4 lub A3) wykonany dowolną techniką,
- zestaw fotografii (3-5 zdjęć) dowolnego formatu;Uwaga: prace nie spełniające kryteriów formalnych nie będą kwalifikowane w Konkursie
Prace konkursowe należy przesłać na adres Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu najpóźniej do 7 grudnia 2021 r. (przesyłka winna zawierać wszystkie wykonane w konkursie prace).
Zapraszamy do udziału w konkursie.
karta_zgloszenia_TECZA_2021-22.doc
Konkurs dla dzieci i młodzieży z całej Polski pt. “Zrób zdjęcie radości”.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Dziecka przez
Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka konkurs dla dzieci i młodzieży z całej Polski
pt. “Zrób zdjęcie radości”.Ustalono cztery kategorie wiekowe:
- kategoria I obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym,
- kategorie II i III dotyczą szkół podstawowych (kl. I-IV oraz kl. V-VIII),
- kategoria IV przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych.
Prace będą oceniane odrębnie dla każdej kategorii wiekowej.
Wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączniku.
--
Kuratorium Oświaty w Szczecinieul. Wały Chrobrego 470-502 Szczecin
Informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Szczeciniehttp://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/ochrona-danych-osobowych/rodo
Zalacznik_nr_1_-_Formularz_zgloszenia_i_oswiadczenie(1).docx
Konkurs fotograficzny pn. „Nieodkryte Zakątki Regionu”, zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Nieodkryte Zakątki Regionu”, zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę.
Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego.
Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat regionu zachodniopomorskiego oraz pokazanie rejonu mało znanego dla odwiedzających nasze województwo, czy też nawet dla samych mieszkańców. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego nieodkryty, ciekawy zakątek naszego regionu. Może to być zabytek, pejzaż, wieś, miasto, bądź inne warte zobaczenie miejsce.
Wakacje to idealny czas, by poznać właśnie takie zakątki regionu...
Wykonane zdjęcia należy przesłać na adres mailowy promocja@kuratorium.szczecin.pl do dnia 30 listopada 2021 r. (do końca dnia).
Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2022.
Więcej informacji znajduje się w załączonym Regulaminie.
--
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 4
70-502 SzczecinInformacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Szczecinie
http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/ochrona-danych-osobowych/rodoZalacznik_nr_1_Karta_zgloszenia.doc
Zalacznik_nr_2_Oswiadczenie.docx
Zalacznik_nr_3_Opis_zdjecia.doc
Nagłówek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.
Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.